Мої закладки 0
Бренди

Політика безпеки

Політика конфіденційності персональних даних (далі - Політика безпеки) діє відносно всієї інформації, яку Інтернет-магазин «Lombre» (далі - Інтернет-магазин), імені Lombre.com.ua, може отримати про Користувача під час використання сайту і / або продуктів Інтернет-магазину.

1 ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. У цій Політиці безпеки використовуються наступні терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту Інтернет-магазину (далі - Адміністрація сайту)» - уповноважені співробітники на управління сайтом, які організовують і (або) здійснює обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії, що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» - будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно певного або визначається фізичній особі (суб'єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка дія або сукупність дій, що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу ( поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкове для дотримання Оператором або іншим отримав доступ до персональних даних особою вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншого законного підстави.

1.1.5. «Користувач сайту Інтернет-магазину (далі Користувач)» - особа, яка має доступ до сайту, за допомогою мережі Інтернет і використовує сайт Інтернет-магазину.

1.1.6. «Cookies» - невеликий фрагмент даних, відправлений веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер кожен раз пересилає веб сервера в HTTP-запиті при спробі відкрити сторінку відповідного сайту.

2 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використання Користувачем сайту Інтернет-магазину означає згоду з цією Політикою безпеки та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики безпеки Користувач повинен припинити використання сайту Інтернет-магазину.

2.3. Справжня Політика безпеки застосовується тільки до сайту Інтернет-магазину «Lombre.com.ua». Інтернет-магазин не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті Інтернет-магазину.

2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

3 ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ БЕЗПЕКИ

3.1. Справжня Політика безпеки встановлює зобов'язання Адміністрації сайту Інтернет-магазину з нерозголошення і забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач повинен за вимогою надати Адміністрації сайту при реєстрації на сайті Інтернет-магазину, при роботі в особистому кабінеті або при оформленні замовлення для придбання Товару.

3.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики безпеки, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті Інтернет-магазину «Lombre.com.ua» в розділах «Реєстрація», «Особистий кабінет» і «Оформлення замовлення» і включають в себе наступну інформацію:

3.2.1. Прізвище, ім'я та по батькові Користувача;

3.2.2. Фактична адреса доставки;

3.2.3. Адреса електронної пошти;

3.2.4. Контактний телефон (мобільний, стаціонарний).

3.3. Будь-яка інша персональна інформація не обговорені вище (cookies, історія покупок, використовувані браузери і операційні системи і т.д.) також підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдження, за винятком випадків, передбачених в п.п. 5.2., 5.3. і 5.4. цієї Політики безпеки.

4 ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту Інтернет-магазину може використовувати для

4.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту Інтернет-магазину.

4.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання сайту Інтернет-магазину, надання послуг, обробка запитів і заявок від Користувача.

4.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

4.1.5. Підтвердження достовірності та повноти наданих персональних даних.

4.1.6. Створення облікового запису для здійснення покупок.

4.1.7. Повідомлення Користувача сайту Інтернет-магазину про стан Замовлення.

4.1.8. Обробки і отримання платежів, оскарження платежу, визначення права на отримання кредитної лінії Користувачем.

4.1.9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської і технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням сайту Інтернет-магазину.

4.1.10. Надання Користувачеві з його згоди, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Інтернет-магазину або від імені партнерів

4.1.11. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

4.1.12. Надання доступу Користувачеві на сайти або сервіси партнерів Інтернет- магазину з метою отримання продуктів і послуг.

5 СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, банкам, з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті Інтернет-магазину «Lombre.com.ua», включаючи доставку Товару.

5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані третім особам в разі відмови Користувача у відшкодуванні витрат Інтернет-магазину на доставку і повернення доставленого в термін, але не взятого Користувачем замовлення з товаром належної якості.

5.4. При втраті або розголошення персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.5. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5.6. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

6 ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1. Користувач зобов'язаний:

6.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування сайтом Інтернет-магазину.

6.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

6.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

6.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 4 цієї Політики безпеки.

6.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2., 5.3. і 5.4. цієї Політики Безпеки.

6.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

6.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувачеві, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

7 ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

7.1. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту Інтернет-магазину і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).

7.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

7.3. При не досягненні угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

7.4. До цій Політиці безпеки і відносинам між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

8 ДОДАТКОВІ УМОВИ

8.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в справжню Політику безпеки без згоди Користувача.

8.2. Нова Політика безпеки вступає в силу з моменту її розміщення на сайті Інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики безпеки.

8.3. Всі пропозиції або питання по цій Політиці безпеки слід повідомляти на info@lombre.com.ua.

8.4. Діюча Політика безпеки розміщена https://lombre.com.ua/privacy.