Ми пропонуємо безкоштовну доставку в відділення НП або УП при покупці товарів від 900 грн.
Безкоштовна доставка кур'єром від 1500 грн.
У Вас з'явилася можливість оплати частинами від Моно банку. Детальніше...
Характеристики | |
Група товарів | бальзам для бровей и ресниц |
Призначення | увлажнение, укрепление, от выпадения |
Об'єм | 7ml |
Магазин Lombre робить все можливе, щоб інформація про товари була коректною. Виробники іноді роблять ребрендинг своєї продукції, в зв'язку з чим фото в новому дизайні може оновлюватися із затримкою.
Зверніть увагу, що ми не несемо відповідальності за результат застосування технічних і процедурних засобів. Також, ми не можемо з упевненістю рекомендувати конкретний відтінок барвника для волосся, тому що результат залежить від правильності використання і початкового стану волосся. Рекомендуємо слідувати інструкції, що додається в упаковці.
RefectoCil LongLash Gel - ухаживающий бальзам для ресниц и бровей с витамином E и D-пантенолом для прекрасных, длинных, прочных и здоровых ресниц и бровей. Увлажняет, устраняет ломкость волосков и сохраняет их естественную длину и предотвращает преждевременное выпадения. Имеет удобную кисточку для нанесения. Рекомендуется использовать 1-2 раза в день. Благодаря удобной кисточке хорошо работает для укладки бровей.