Мої закладки 0
Бренди

Тональний крем для обличчя


Тональний крем для обличчя

Красива, гладка шкіра з рівним кольором - база, без якої іншої макіяж просто неможливий! У вас ще залишилися питання з приводу використання тонального крему? Хочете дізнатися, чому варто купити тональний крем саме професійної серії?


Професійний тональний крем: правильна основа для створення перфектно макіяжу.

Навіть якщо ви віддаєте перевагу робити денний make-up без використання тоналкі, для вечірнього макіяжу вона - обов'язкова для використання. Надати злегка засмаглий тон особі, приховати сліди втоми після робочого дня ... Професійний тональний крем для обличчя здатний на багато що! Чим вас може порадувати professional foundation?

  • Ідеальним рівним тоном обличчя.
  • Можливістю використовувати його щодня.
  • Легким і приємним нанесенням.
  • Ефектом візуального «омолодження» шкіри.
  • Можливістю вашої шкіри дихати.
  • Надійним захистом від шкідливої ​​дії морозу, пронизливого вітру, ультрафіолетового випромінювання.
  • Підтягнутою шкірою, дивлячись на яку заздриш сама собі.

А ще: професійний тональний крем підходить для жінок будь-якого віку, захищає шкіру від пересихання, обветривания, різних забруднень.


Головне правило використання тонального крему: щоб особа і шия були однакового кольору.

Погодьтеся, з «засмаглим» особою і природно блідою шиєю ви будете виглядати не зовсім привабливо. І зовсім неважливо, користувалися ви професійним тональним кремом, наносили його на обличчя за всіма правилами з використанням спеціальних професійних пензликів - якщо тон підібраний неправильно, а в кількості нанесеного крему вам складно вгадати з «заходом» - всі ваші старання можуть бути зведені нанівець. Тон крему варто вибирати, виходячи не з кольору на упаковці, а його максимальної відповідності вашого натурального кольору обличчя. А ще: не нехтуйте використанням основи під макіяж і обов'язково закріплюйте його пудрою! Пам'ятайте: користь від тонального крему буде тоді, коли він буде справжнім, фірмовим. Саме такі тональні креми в Україні ви можете придбати в нашому інтернет-магазині! Вигіднішого місця для покупки професійних тональних кремів в Києві ви не знайдете! З нами співпрацюють багато столичних салони краси, професійні візажисти, які оцінили високу якість пропонованих нами тональних кремів за цінами, конкурентним на ринку, і наш сервіс по доставці косметики по всій території нашої країни! Купити тональний крем в магазині Lombre - значить отримати професійне косметичний засіб, який виправдає всі ваші очікування! І навіть трішки більше!


Розгорнути

У даній категорії немає товарів.